Ana Hickmann to ekskluzywna marka optyczna, której założycielką jest światowej sławy, modelka brazylijskiego pochodzenia – Ana Hickmann. Od 2002 roku z powodzeniem zajmuje się ona projektowaniem własnej linii odzieży, biżuterii i okularów.

Zaprojektowane przez nią okulary oprócz tego, że wyglądają niezwykle elegancko, znakomicie podkreślają atuty urody, będąc jednocześnie gustownym dodatkiem do codziennej garderoby.

Każda para sygnowana nazwiskiem Any Hickmann jest uosobieniem piękna i luksusu oraz charakteryzuje się wyjątkowym, niepowtarzalnym stylem. W ofercie znajdziemy zarówno szeroki wybór okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Wszystkie są misternie wykonywane z wysokiej jakości materiałów, co czyni z nich ponadczasowy symbol elegancji, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. To właśnie ta dbałość o szczegóły i nowoczesność połączona z oryginalnością i delikatną nutą klasyki sprawia, że Ana Hickmann jest jedną z wiodących marek optycznych na rynku, uwielbianą w szczególności przez płeć piękną.

Szukasz kompromisu między zabezpieczeniem wzroku przed szkodliwymi promieniami UV, a wizerunkiem odzwierciedlającym najnowsze trendy? Już nie musisz – wszystkie te założenia spełniają okulary marki Ana Hickmann!

Zapraszam na nasza stronę

http://sunloox.com/okulary-przeciwsloneczne/anahickmann.html

http://sunloox.com/oprawki-ramki-okulary-korekcyjne/anahickmann.html

sklep@sunloox.com