ANGELICA PAGNELLI

Pochodząca z stolicy mody Mediolanu, konsultantka oraz trenerka kreowania wizerunku i stylu. Od ponad 15 lat jest prywatnym doradcą włoskich celebrytów, artystów, dziennikarzy, managerów. Znawczyni międzynarodowej etykiety biznesowej oraz bon ton' u.

Należy do AICI ( Międzynarodowe stowarzyszenie kolsutantów wizerunku). Przez wiele lat ucząc się w Stanach Zjednoczonych osiągnęła, najwyższy poziom stowarzyszenia - Certified Imagine Master. Absolwentka Accademia del Lusso, gdzie specjalizowała się w zajęciach z komunikacji niewerbalnej i werbalnej.

Samodzielnie prowadzi szkołę Imagine&Modi. Akademia zajmuje się szkoleniem przyszłych konsultantów, stawiając nacisk na etykietę biznesową. Prowadzi szkolenia w ponad 28 krajach. Współpracuje z czołowymi włoskimi oraz międzynarodowymi firmami prowadząc dla nich szkolenia, konsultacje oraz eventy na całym świecie. Przez wiele lat zaangażowana w prace dla włoskiej telewizji Telenorba oraz branżowym magazynie B2EYES.

Jako sieć salonów Sunloox i Loox mamy zaszczyt współpracować z Angelicą, ponieważ jest dla nas wielkim autorytetem w stylistyce doboru okularów. Podobnie jak nasza stylistka uważamy, że okulary są "wspaniałym środkiem komunikacji niewerbalnej".

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej stylistce zajrzyj na:

www.immaginemodi.com

www.aici.org

www.facebook.com/AngelicaPagnelli

 

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem naszej  włoskiej stylistki.