Umów się na badanie wzroku

Z troski o naszych Klientów wyposażyliśmy wszystkie gabinety w naszych salonach w narzędzia, które umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnych i precyzyjnych badań wzroku. Dzięki dokładnemu badaniu możemy wykonać okulary spełniające wygórowane wymagania i oczekiwania naszych Klientów.

Jak przebiega badanie jakości i ostrości wzroku?

Od pierwszych chwil funkcjonowania salonów SunLOOX rygorystycznie realizujemy wysokie standardy badania. W pierwszym etapie odbywa się ocena przedniego odcinka oka w celu określenia stanu powiek, spojówek oraz w celu zidentyfikowania ewentualnej zaćmy. Następnie przechodzimy do kolejnego etapu: badania ostrości widzenia na dal, które wg naszych procedur zawsze zakończone jest balansem akomodacji wykonywanym za pomocą pryzmatów i testów polaryzacyjnych. Kolejnym etapem jest określenie ostrości widzenia do czytania (na krótką odległość) tutaj posługujemy się testem Wilmsa, dzięki któremu możemy precyzyjnie ustalić ew. dodatek. Jeżeli nasi klienci nie potrzebują jeszcze okularów do czytania określamy wielkość wsparcia do akomodacji po to by praca przy komputerze była bardziej efektywna i mniej męcząca.

Co dalej, po badaniu ostrości wzroku?

Po wykonaniu kompletnego badania proponujemy naszym Klientom indywidualne rozwiązania możliwe do zastosowania w celu korekcji wykrytej wady wzroku. Jeśli osoby pracują i potrzebują okularów do czytania dobierzemy okulary progresywne lub biurowe, aby komfort pracy był jak najwyższy. W samochodzie lepszy komfort jazdy będą dawały okulary stworzone dla kierowców, podczas uprawiania sportu idealne będą soczewki kontaktowe, a latem przeciwsłoneczne okulary ze szkłami korekcyjnymi oraz filtrem UV. Duże wady wzroku nie są dla naszych specjalistów żadnym problemem, ponieważ mogą zostać skorygowane dobrze wykonanymi i dobranymi okularami lub soczewkami kontaktowymi.
Każdy osoba to inne potrzeby, przyzwyczajenia, nawyki dlatego każde badanie przebiega zgodnie z procedurami ale indywidualnie. Jedynie takie podejście, gwarantuje 100% efekty i odróżnia nowoczesny salon optyczne od standardowych salonów konkurencji.

* Bezpłatne badanie wzroku przysługuje przy wykonaniu kompletnej pary okularów korekcyjnych.