Ponieważ okulary przeciwsłoneczne są koniecznością przez cały rok, postanowiliśmy przekazać Wam kilka wskazówek jak o nie dbać. Nie ma nic gorszego niż przypadkowe uszkodzenie ulubionej pary okularów przeciwsłonecznych, prawda?

Czytaj więcej...

Na jakie modele postawić w tym sezonie? Jakie trendy królują w oprawkach i jakie nowości czekają na Was w naszych salonach, obok których nie możecie przejść obojętnie? Przedstawiamy Wam najnowszy wpis – pełen inspiracji. Sprawdźcie koniecznie, co przygotowaliśmy i postawcie na najgorętsze trendy!

Czytaj więcej...

Marka Bulget powstała w XXI wieku w Brazylii. Od początku istnienia czerpie inspirację z luksusowego, modnego, kosmopolitycznego City San Paolo w Brazylii. Zainspirowany stylem i elegancją brazylijskiego społeczeństwa, BULGET oferuje atrakcyjną ofertę opraw okularowych oraz  okularów przeciwsłonecznych dla stylowych mężczyzn i kobiet.

Czytaj więcej...

Weekend 11-12 maja Centrum Praskie Koneser zmieniło się w przestrzeń, która połączyła muzykę, sztukę i modę.

Nasi specjaliści – wraz z ambasadorami marki – pojawili się na miejscu pracując przy pokazie mody oraz doradzając stylistycznie odwiedzającym przestrzeń Pawilonu Kreatywności.

Czytaj więcej...

Ana Hickmann to ekskluzywna marka optyczna, której założycielką jest światowej sławy, modelka brazylijskiego pochodzenia – Ana Hickmann. Od 2002 roku z powodzeniem zajmuje się ona projektowaniem własnej linii odzieży, biżuterii i okularów.

Czytaj więcej...

„Zerówki” to świetne rozwiązanie, gdy pragniesz urozmaicić coś w swoim wyglądzie, lecz także wtedy, gdy chcesz uchronić swoje oczy przed zmęczeniem wielogodzinną pracą przed monitorem komputera. Taką ochronę uzyskasz dzięki powłokom antyrefleksyjnym.

Czytaj więcej...

Okulary przeciwsłoneczne kupujemy po to, aby zapewnić sobie komfort widzenia w słoneczne dni. Kupując okulary przeciwsłoneczne zastanawiasz się na ich kształtem, kolorem opraw i soczewek. Ale czy pamiętasz o ich najważniejszej funkcji?

Czytaj więcej...

Większość osób myśli, że optyk po badaniu okulistycznym dobiera tylko moc soczewki okularowej, a oprawki okularowe wybieramy sobie sami.

Czytaj więcej...

Soczewka progresywna to najbardziej zaawansowana technologia optyczna dla Twoich oczu. Posiada kilka obszarów korekcyjnych , dzięki czemu umożliwia komfortowe widzenie na każdą odległość.

Czytaj więcej...