Soczewka progresywna to najbardziej zaawansowana technologia optyczna dla Twoich oczu. Posiada kilka obszarów korekcyjnych , dzięki czemu umożliwia komfortowe widzenie na każdą odległość.

Czytaj więcej...

Kolejny  raz mieliśmy przyjemność gościć znaną włoską stylistkę i konsultantkę wizerunku Angelicę Pagnelli, która od ponad 10 lat z pasją dobiera okulary aktorom, politykom i celebrytom. Tym razem konsultacje z Angelicą trwały od 3 do 11 lutego w ośmiu z naszych salonach Loox i Sunloox (mieszczących się w galerii M1 Poznań, Stary Browar, Targówek, Galeria Północna, Galeria Echo Kielce, Borek, Pasaż Grunwaldzki, Galeria Echo Jelenia Góra).

Poniżej zdradza nam kilka słów o sobie i o swojej pracy.

Czytaj więcej...

Celine prosto z Paryża.

Dom mody założony przez Vipiana Céline. Dodatki marki Celine od kilku sezonów są jednym z  najbardziej rozchwytywanych akcesoriów. Okulary marki Celine są noszone przez blogerki, fashionistki  z całego świata. Czyste i geometryczne formy okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Futurystyczne formy opraw z acetatu to charakter marki Céline.

Czytaj więcej...

Już od 3 lutego w naszych salonach SunLoox i Loox - Galeria Optyki odbędą się eventy, które poprowadzi światowej sławy Image and Style Consultant Angelica Pagnelli.

 

Czytaj więcej...

Poniżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania w sprawie płynów do soczewek kontaktowych. Warto pamiętać, że soczewki przechowywane w odpowiednim płynie zapewniają komfort widzenia oraz nie powodują stanów zapalnych oczu.

Czytaj więcej...

Godziny spędzone w pracy przed monitorem komputera wpływają niekorzystnie na Twój wzrok. Niezbędne jest  nabycie Jeśli w czasie pracy musisz korzystać z komputera, możesz zwrócić się do pracodawcy z prośbą o dofinansowanie na okulary. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczącej owej procedury. 

Czytaj więcej...

Zakup okularów odpowiadający Twoim potrzebom wcale nie jest taki łatwy. W naszym sklepie internetowym odnajdziesz wiele różnorodnych kształtów od prostokątnych aż po okrągłe. Dlatego też podpowiemy czym się kierować w doborze opraw okularowych.

Czytaj więcej...

Dla osób, które posiadają astygmatyzm są przeznaczone specjalne soczewki tzw. toryczne. Soczewka toryczna różni się kształtem od soczewki sferycznej co pozwala na skorygowanie trudności z widzeniem szczegółów lub zamazywaniem obrazu.

Czytaj więcej...

Należy zdać sobie sprawę, że nie tylko w ubraniach występują trendy, ale również istnieje coś takiego jak moda okularowa.Kolorowe czasopisma, blogi modowe i instagram zasypuje nas nowymi trendami, ponieważ ,,moda jest bronią , która pomaga przetrwać w warunkach codziennego życia''.

Może na początek naszej przygody z optyką powinniśmy poznać trendy okularowe, jakie występują na rynku modowym.

Czytaj więcej...
 • oprawki, okulary tom ford
 • oprawki, okulary jimmy choo
 • oprawki, okulary celine
 • oprawki, okulary christian dior
 • oprawki, okulary ermenegildo zegna
 • oprawki, okulary escada
 • oprawki, okulary victoria beckham
 • oprawki, okulary dita
 • oprawki, okulary chloe
 • oprawki, okulary tous
 • oprawki, okulary max mara