Okulary przeciwsłoneczne kupujemy po to, aby zapewnić sobie komfort widzenia w słoneczne dni. Kupując okulary przeciwsłoneczne zastanawiasz się na ich kształtem, kolorem opraw i soczewek. Ale czy pamiętasz o ich najważniejszej funkcji?

Czytaj więcej...

Większość osób myśli, że optyk po badaniu okulistycznym dobiera tylko moc soczewki okularowej, a oprawki okularowe wybieramy sobie sami.

Czytaj więcej...

Soczewka progresywna to najbardziej zaawansowana technologia optyczna dla Twoich oczu. Posiada kilka obszarów korekcyjnych , dzięki czemu umożliwia komfortowe widzenie na każdą odległość.

Czytaj więcej...

Kolejny  raz mieliśmy przyjemność gościć znaną włoską stylistkę i konsultantkę wizerunku Angelicę Pagnelli, która od ponad 10 lat z pasją dobiera okulary aktorom, politykom i celebrytom. Tym razem konsultacje z Angelicą trwały od 3 do 11 lutego w ośmiu z naszych salonach Loox i Sunloox (mieszczących się w galerii M1 Poznań, Stary Browar, Targówek, Galeria Północna, Galeria Echo Kielce, Borek, Pasaż Grunwaldzki, Galeria Echo Jelenia Góra).

Poniżej zdradza nam kilka słów o sobie i o swojej pracy.

Czytaj więcej...

Celine prosto z Paryża.

Dom mody założony przez Vipiana Céline. Dodatki marki Celine od kilku sezonów są jednym z  najbardziej rozchwytywanych akcesoriów. Okulary marki Celine są noszone przez blogerki, fashionistki  z całego świata. Czyste i geometryczne formy okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Futurystyczne formy opraw z acetatu to charakter marki Céline.

Czytaj więcej...

Już od 3 lutego w naszych salonach SunLoox i Loox - Galeria Optyki odbędą się eventy, które poprowadzi światowej sławy Image and Style Consultant Angelica Pagnelli.

 

Czytaj więcej...

Poniżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania w sprawie płynów do soczewek kontaktowych. Warto pamiętać, że soczewki przechowywane w odpowiednim płynie zapewniają komfort widzenia oraz nie powodują stanów zapalnych oczu.

Czytaj więcej...

Godziny spędzone w pracy przed monitorem komputera wpływają niekorzystnie na Twój wzrok. Niezbędne jest  nabycie Jeśli w czasie pracy musisz korzystać z komputera, możesz zwrócić się do pracodawcy z prośbą o dofinansowanie na okulary. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczącej owej procedury. 

Czytaj więcej...

Zakup okularów odpowiadający Twoim potrzebom wcale nie jest taki łatwy. W naszym sklepie internetowym odnajdziesz wiele różnorodnych kształtów od prostokątnych aż po okrągłe. Dlatego też podpowiemy czym się kierować w doborze opraw okularowych.

Czytaj więcej...