Należy zdać sobie sprawę, że nie tylko w ubraniach występują trendy, ale również istnieje coś takiego jak moda okularowa.Kolorowe czasopisma, blogi modowe i instagram zasypuje nas nowymi trendami, ponieważ ,,moda jest bronią , która pomaga przetrwać w warunkach codziennego życia''.

Może na początek naszej przygody z optyką powinniśmy poznać trendy okularowe, jakie występują na rynku modowym.

Czytaj więcej...

Wybór kreacji ślubnej to nie lada wyzwanie dla Pani Młodej jak i dla Pana Młodego.

Można krzyknąć ,, ach co to będzie za ślub''. My również uwielbiamy takie ceremonie zwłaszcza jeśli główny udział biorą  w nich okulary!

Czytaj więcej...

 

Barwa metalu jest bardzo charakterystyczna o kolorze srebrzysto- szarawym. Mimo swojej lekkości może przetrwać wiele korozji. Pozyskiwanie tytanu nie jest trudne, ponieważ jest to pierwiastek znajdujący sie w naturze. Dzięki czemu jego zastosowanie jest bardzo szerokie np. w chirurgii i silnikach samolotowych. Tytan jest pierwiastkiem pochodzącym z grupy metali przejściowych.

Czytaj więcej...

Chloe  jest najbardziej rozchwytywaną marką produktów luksusowych,  jeśli chodzi nie tylko o polski, ale również zagraniczny rynek. Odzież jest zdecydowanie stylizowana na lata 70-te. Dziewczęce i zwiewne fasony wpisują się w hipisowskie lata.  Zmysłowe off-shoulder, bogata kolorystka w naturalnych kolorach, drobne kwiaty, luźne bluzki i spodnie z ozdobnymi frędzlami czego chcieć więcej. Marka jest przeznaczona dla kobiet subtelnych, romantycznych, ceniących  naturalność i swobodę.

Czytaj więcej...

Jeśli od wielu lat nosisz okulary, pewnie już masz wypróbowane sposoby twojego codziennego makijażu. Jeśli nadal sie zastanawiasz się i nie wiesz jak podkreślić oko makijażem, rozwiejemy twoje wątpliwości.

Czytaj więcej...

Każdy z nas kocha słoneczną pogodę, kojarzy nam się z ciepłem, zapachem i beztroską. Intensywne słońce jest dla okularników, jednak uciążliwe.

Dlatego też specjalnie dla was  znaleźliśmy kilka sposobów na ochronę Twoich oczu przed słońcem.

Czytaj więcej...

Polaryzacja na stałe zagościła już w okularach przeciwsłonecznych, ten stosunkowo nowy trend przeznaczony jest dla krótkowidzów, dalekowidzów, dla tych co poszukują okularów wysokiej jakości, osób pracujących w pełnym słońcu oraz odpoczywających w silnym nasłonecznieniu, kierowcom, eliminując odblaski świetne odbijające się od karoserii samochodu, osobą uprawiające sporty wodne.

Czytaj więcej...

9. edycja pokazu modowego Klubu Starego Browar upłynęła pod hasłem # pozytywny Klub Starego Browaru. Na wybiegu zaprezentowano trendy wiosna/ lato 2017. Na pokazie zaprezentowały sie marki luksusowe.

Czytaj więcej...

Uważasz że, Twoje nowe okulary to najlepszy zakup? Najczęściej zadawane pytanie w salonie optycznym to pytanie o sposób użytkowania okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Znajomość kilku zasad dbania o okulary jest niezwykle ważna po to , aby przedłużyć ich okres użytkowania.

Czytaj więcej...
  • oprawki, okulary police
  • oprawki, okulary celine
  • oprawki, okulary christian dior
  • oprawki, okulary ermenegildo zegna
  • oprawki, okulary etro
  • oprawki, okulary victoria beckham
  • oprawki, okulary dita
  • oprawki, okulary therry lasry