Weekend 11-12 maja Centrum Praskie Koneser zmieniło się w przestrzeń, która połączyła muzykę, sztukę i modę.

Nasi specjaliści – wraz z ambasadorami marki – pojawili się na miejscu pracując przy pokazie mody oraz doradzając stylistycznie odwiedzającym przestrzeń Pawilonu Kreatywności.

Czytaj więcej...

Wybór kreacji ślubnej to nie lada wyzwanie dla Pani Młodej jak i dla Pana Młodego.

Można krzyknąć ,, ach co to będzie za ślub''. My również uwielbiamy takie ceremonie zwłaszcza jeśli główny udział biorą  w nich okulary!

Czytaj więcej...

9. edycja pokazu modowego Klubu Starego Browar upłynęła pod hasłem # pozytywny Klub Starego Browaru. Na wybiegu zaprezentowano trendy wiosna/ lato 2017. Na pokazie zaprezentowały sie marki luksusowe.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny nasi klienci mogli się spotkać z włoską stylistką Angelicą Pagnelli, która współpracuje z naszymi salonami Loox i Sunloox. To już druga wizyta włoskiej stylistyki w Polsce. Przypominamy, że ostatnio gościliśmy Angelice w Starym Browarze - Poznań . Tym razem można było ją spotkać w  salonie Sunloox w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu oraz  w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

Czytaj więcej...

Pochodząca z stolicy mody Mediolanu, konsultantka oraz trenerka kreowania wizerunku i stylu. Od ponad 15 lat jest prywatnym doradcą włoskich celebrytów, artystów, dziennikarzy, managerów. Znawczyni międzynarodowej etykiety biznesowej oraz bon ton' u.

Czytaj więcej...