Ana Hickmann to ekskluzywna marka optyczna, której założycielką jest światowej sławy, modelka brazylijskiego pochodzenia – Ana Hickmann. Od 2002 roku z powodzeniem zajmuje się ona projektowaniem własnej linii odzieży, biżuterii i okularów.

Czytaj więcej...

Celine prosto z Paryża.

Dom mody założony przez Vipiana Céline. Dodatki marki Celine od kilku sezonów są jednym z  najbardziej rozchwytywanych akcesoriów. Okulary marki Celine są noszone przez blogerki, fashionistki  z całego świata. Czyste i geometryczne formy okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Futurystyczne formy opraw z acetatu to charakter marki Céline.

Czytaj więcej...

Chloe  jest najbardziej rozchwytywaną marką produktów luksusowych,  jeśli chodzi nie tylko o polski, ale również zagraniczny rynek. Odzież jest zdecydowanie stylizowana na lata 70-te. Dziewczęce i zwiewne fasony wpisują się w hipisowskie lata.  Zmysłowe off-shoulder, bogata kolorystka w naturalnych kolorach, drobne kwiaty, luźne bluzki i spodnie z ozdobnymi frędzlami czego chcieć więcej. Marka jest przeznaczona dla kobiet subtelnych, romantycznych, ceniących  naturalność i swobodę.

Czytaj więcej...

Znakiem rozpoznawalnym Tous jest słodki ,,Miś'', który w 1985 rozkochał w sobie nie tylko Barcelonę,  ale inne wielkie stolice światowej mody. W ciągu  trzydziestu lat ten Miś z owalnymi kształtami rozkochał w sobie nie jedną kobietę. 

Czytaj więcej...

Ikona stylu, elegancji, wyszukanego smaku, klasycyzm i prostota w nowej odsłonie. Wszystkie te określenia nie oddadzą w pełni wizerunku, charyzmatycznej twórczyni oraz właścicielki światowej marki Victoria Beckham.

Czytaj więcej...

Założyciele marki, Jeff Solorio oraz John Juniper to przyjaciele od dzieciństwa, którzy dzielą ze sobą wspólne pasje do fotografii, filmu oraz projektowania. Oboje przyznają, że okulary są najważniejszym i najbardziej widocznym dodatkiem stroju. Dlatego też w 1995 roku, w Los Angeles, postanowili stworzyć własną markę, której misją stało się stworzenie oprawek innowacyjnych, gdzie dba się o każdy najmniejszy detal. Okulary DITA to doprowadzone do doskonałości rękodzieło. 

Czytaj więcej...

Wszystko zaczęło się od... wielkiej miłości szwedzkiej modelki Margarethy i niemieckiego biznesmena Wolfganga. Tworzyli udaną parę nie tylko w życiu osobistym, ale także w sferze zawodowej. Wierzyli, że dzięki pasji i wytrwałości będą w stanie osiągnąć wymarzony cel. Udało im się. W 1978 roku, w Monachium pokazali swoją pierwszą kolekcję ubrań, która zebrała niezwykle dobre recenzje.

Czytaj więcej...

Thierry Lasry wyrastał w bardzo kreatywnym środowisku - ojciec był optykiem, matka - projektantką. Nie dziwi więc fakt, że w 2006 roku postanowił założyć własną markę oferującą okulary przeciwsłoneczne. Moda okularowa była bowiem naturalną drogą wyboru dla francuskiego designera. Thierry Lasry postanowił stworzyć okulary, których koncepcją jest odzwierciedlenie stylu "futurystyczny vintage". Projektuje elitarne, bardzo luksusowe okulary, które pozwalają na wyróżnienie się z tłumu. Współpracuje między innymi z tajską marką Sretsis, artystą Thomasem Lelu i Peterem Somem.

Czytaj więcej...

Marka oferuje produkty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W ofercie znajdziemy okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki korekcyjne. Ponadczasowy design, bezkompromisowość w kwestiach jakości oraz luksus. Linda Farrow tchnęła w branżę optyczną nowe życie. Przekonuje do siebie wszystkich tych, którzy pragną eleganckiego dodatku w duchu lat 70' i 80' i nie tylko.

Czytaj więcej...