Dopasowanie kolorów do typu urody, nie jest tak prostym zadaniem jak mogło by się nam wydawać. Może przysporzyć sporo trudności zwłaszcza lajkom. Proces analizy kolorystycznej to wszak sztuka, gdzie bezbłędnie można wskazać odpowiednią paletę barw i odcieni do Twojej karnacji. To również sztuka kompromisu, nie zawsze paleta wskazuje nam kolory, które lubimy i są widoczne w naszej szafie. Szybkie przypomnienie, jak możemy ocenić nasz typ urody bez zawiłych teorii.

Czytaj więcej...

Obawiasz się, że utoniesz w morzu tysięcy oprawek?

W dzisiejszym czasie nie chodzi tylko o optykę okularową, lecz również o kształt twarzy, włosy i kolor oczu.

Dopiero właściwe okulary łączą ubiór i typ osobowości w jedno arcydzieło! Na drodze do pasującej oprawki uwzględniane są sytuacje dnia codziennego oraz warunki pracy osoby noszącej okulary.

Czytaj więcej...

Jak co roku nasz Team SunLoox i Loox Galeria Optyki zakończył swoje poszukiwania najgorętszych modeli sezonu jesień-zima 2020/2021. Oznacza to, że dziś nie tylko podsumujemy rok bieżący, ale z zapartym tchem prześledzimy, to co przyniesie nam rok 2021. Dlatego dzisiejszy wpis będzie nie tylko zestawieniem roku 2020, ale przede wszystkim sprawdzimy, co musi znaleźć się w Twojej prywatnej kolekcji okularów na rok 2021. Usiądź, zrelaksuj się i skup się uważnie. Zaczynamy!

Czytaj więcej...

Stoisz przed wyborem nowych opraw? Jeśli zastanawiasz się, który typ oprawek wybrać - metalowe czy plastikowe ten tekst pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Wybór oprawek okularowych jest bardzo istotny i powinniśmy poświęcić mu tyle czasu, ile potrzebujemy. Dlatego należy udać się do salonu optycznego, by zobaczyć najnowsze trendy okularowe, zmierzyć różne typy oprawek oraz zasięgnąć opinii sprzedawcy.

Czytaj więcej...

Celować w złoto czy srebro? W którym kolorze będzie mi ładniej? Jeśli masz z tym problem to dobrze trafiłeś. Choć odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, postaramy się o konkrety. Pierwszym czynnikiem, który pomoże dokonać wyboru jest twój typ urody.

Czytaj więcej...

Czy wiesz, że wyróżniamy ponad 80 wariantów koloru oczu. Wynika to z faktu, że w tęczówce oka pojawiają się plamki i otoczki, które wzbogacają koloryt oka i sprawiają, że jest on nie do podrobienia. W ogólnej klasyfikacji wyróżniamy nie tylko koloryt tęczówki, ale również odcień od jasnego do ciemnego.

Czytaj więcej...

Na jakie modele postawić w tym sezonie? Jakie trendy królują w oprawkach i jakie nowości czekają na Was w naszych salonach, obok których nie możecie przejść obojętnie? Przedstawiamy Wam najnowszy wpis – pełen inspiracji. Sprawdźcie koniecznie, co przygotowaliśmy i postawcie na najgorętsze trendy!

Czytaj więcej...

„Zerówki” to świetne rozwiązanie, gdy pragniesz urozmaicić coś w swoim wyglądzie, lecz także wtedy, gdy chcesz uchronić swoje oczy przed zmęczeniem wielogodzinną pracą przed monitorem komputera. Taką ochronę uzyskasz dzięki powłokom antyrefleksyjnym.

Czytaj więcej...

Większość osób myśli, że optyk po badaniu okulistycznym dobiera tylko moc soczewki okularowej, a oprawki okularowe wybieramy sobie sami.

Czytaj więcej...