Większość osób myśli, że optyk po badaniu okulistycznym dobiera tylko moc soczewki okularowej, a oprawki okularowe wybieramy sobie sami.

Czytaj więcej...

Kolejny  raz mieliśmy przyjemność gościć znaną włoską stylistkę i konsultantkę wizerunku Angelicę Pagnelli, która od ponad 10 lat z pasją dobiera okulary aktorom, politykom i celebrytom. Tym razem konsultacje z Angelicą trwały od 3 do 11 lutego w ośmiu z naszych salonach Loox i Sunloox (mieszczących się w galerii M1 Poznań, Stary Browar, Targówek, Galeria Północna, Galeria Echo Kielce, Borek, Pasaż Grunwaldzki, Galeria Echo Jelenia Góra).

Poniżej zdradza nam kilka słów o sobie i o swojej pracy.

Czytaj więcej...

Zakup okularów odpowiadający Twoim potrzebom wcale nie jest taki łatwy. W naszym sklepie internetowym odnajdziesz wiele różnorodnych kształtów od prostokątnych aż po okrągłe. Dlatego też podpowiemy czym się kierować w doborze opraw okularowych.

Czytaj więcej...

Należy zdać sobie sprawę, że nie tylko w ubraniach występują trendy, ale również istnieje coś takiego jak moda okularowa.Kolorowe czasopisma, blogi modowe i instagram zasypuje nas nowymi trendami, ponieważ ,,moda jest bronią , która pomaga przetrwać w warunkach codziennego życia''.

Może na początek naszej przygody z optyką powinniśmy poznać trendy okularowe, jakie występują na rynku modowym.

Czytaj więcej...

Dziś chcemy podpowiedzieć, jak podkreślić oczy, na co dzień ukrywane pod soczewkami okularów. Przedstawiamy propozycje dla Pań z dodatnią korekcją wzroku (tzw. plusy) i dla Pań z ujemną korekcją (tzw. minusy). Pamiętajcie, że o porady możecie pytać sprzedawców salonów SunLoox i Loox Galeria Optyki

Czytaj więcej...

Kultowy model, który naszym zdaniem stanie się niebawem numerem jeden wśród mężczyzn i kobiet miał swoją premierę w 1938 roku. Większości Clubmastery są zbliżone kształtem do wayfarerów. 

Czytaj więcej...

Wszyscy robimy zakupy! Galerie handlowe, sklepy internetowe - ile potrafią dać przyjemności! Aby nie doznać rozczarowania, zwrotów i całego zamieszania, wiemy, jaki nosimy rozmiar butów, koszul czy spodni. Kiedy organizujemy niespodziankę dla bliskich i chcemy uniknąć problemów, znamy też rozmiary partnera czy przyjaciela. Ale co, jeżeli przyjdzie nam wybrać okulary dla siebie lub dla kogoś bliskiego? Wiem, co w duszy sobie odpowiecie – ”czarna magia”.

Dzisiaj przygotowałam dla Was małą “ściągę”, aby dobór okularów był pewniejszy, łatwiejszy, a przede wszystkim przyjemniejszy!

Czytaj więcej...
 • oprawki, okulary tom ford
 • oprawki, okulary jimmy choo
 • oprawki, okulary celine
 • oprawki, okulary christian dior
 • oprawki, okulary ermenegildo zegna
 • oprawki, okulary escada
 • oprawki, okulary victoria beckham
 • oprawki, okulary dita
 • oprawki, okulary chloe
 • oprawki, okulary tous
 • oprawki, okulary max mara