Na jakie modele postawić w tym sezonie? Jakie trendy królują w oprawkach i jakie nowości czekają na Was w naszych salonach, obok których nie możecie przejść obojętnie? Przedstawiamy Wam najnowszy wpis – pełen inspiracji. Sprawdźcie koniecznie, co przygotowaliśmy i postawcie na najgorętsze trendy!

Czytaj więcej...

„Zerówki” to świetne rozwiązanie, gdy pragniesz urozmaicić coś w swoim wyglądzie, lecz także wtedy, gdy chcesz uchronić swoje oczy przed zmęczeniem wielogodzinną pracą przed monitorem komputera. Taką ochronę uzyskasz dzięki powłokom antyrefleksyjnym.

Czytaj więcej...

Większość osób myśli, że optyk po badaniu okulistycznym dobiera tylko moc soczewki okularowej, a oprawki okularowe wybieramy sobie sami.

Czytaj więcej...

Kolejny  raz mieliśmy przyjemność gościć znaną włoską stylistkę i konsultantkę wizerunku Angelicę Pagnelli, która od ponad 10 lat z pasją dobiera okulary aktorom, politykom i celebrytom. Tym razem konsultacje z Angelicą trwały od 3 do 11 lutego w ośmiu z naszych salonach Loox i Sunloox (mieszczących się w galerii M1 Poznań, Stary Browar, Targówek, Galeria Północna, Galeria Echo Kielce, Borek, Pasaż Grunwaldzki, Galeria Echo Jelenia Góra).

Poniżej zdradza nam kilka słów o sobie i o swojej pracy.

Czytaj więcej...

Zakup okularów odpowiadający Twoim potrzebom wcale nie jest taki łatwy. W naszym sklepie internetowym odnajdziesz wiele różnorodnych kształtów od prostokątnych aż po okrągłe. Dlatego też podpowiemy czym się kierować w doborze opraw okularowych.

Czytaj więcej...

Należy zdać sobie sprawę, że nie tylko w ubraniach występują trendy, ale również istnieje coś takiego jak moda okularowa.Kolorowe czasopisma, blogi modowe i instagram zasypuje nas nowymi trendami, ponieważ ,,moda jest bronią , która pomaga przetrwać w warunkach codziennego życia''.

Może na początek naszej przygody z optyką powinniśmy poznać trendy okularowe, jakie występują na rynku modowym.

Czytaj więcej...

Dziś chcemy podpowiedzieć, jak podkreślić oczy, na co dzień ukrywane pod soczewkami okularów. Przedstawiamy propozycje dla Pań z dodatnią korekcją wzroku (tzw. plusy) i dla Pań z ujemną korekcją (tzw. minusy). Pamiętajcie, że o porady możecie pytać sprzedawców salonów SunLoox i Loox Galeria Optyki

Czytaj więcej...

Kultowy model, który naszym zdaniem stanie się niebawem numerem jeden wśród mężczyzn i kobiet miał swoją premierę w 1938 roku. Większości Clubmastery są zbliżone kształtem do wayfarerów. 

Czytaj więcej...

Wszyscy robimy zakupy! Galerie handlowe, sklepy internetowe - ile potrafią dać przyjemności! Aby nie doznać rozczarowania, zwrotów i całego zamieszania, wiemy, jaki nosimy rozmiar butów, koszul czy spodni. Kiedy organizujemy niespodziankę dla bliskich i chcemy uniknąć problemów, znamy też rozmiary partnera czy przyjaciela. Ale co, jeżeli przyjdzie nam wybrać okulary dla siebie lub dla kogoś bliskiego? Wiem, co w duszy sobie odpowiecie – ”czarna magia”.

Dzisiaj przygotowałam dla Was małą “ściągę”, aby dobór okularów był pewniejszy, łatwiejszy, a przede wszystkim przyjemniejszy!

Czytaj więcej...