OKULARY DO KOMPUTERA

#czasnasunloox

WYBIERZ IDEALNE OPRAWKI RAZEM Z SUNLOOX I LOOX GALERIA OPTYKI

______________________________________________________________________________

Obawiasz się, że utoniesz w morzu tysięcy oprawek?

W dzisiejszym czasie nie chodzi tylko o optykę okularową, lecz również o kształt twarzy, włosy i kolor oczu.

Dopiero właściwe okulary łączą ubiór i typ osobowości w jedno arcydzieło! Na drodze do pasującej oprawki uwzględniane są sytuacje dnia codziennego oraz warunki pracy osoby noszącej okulary.

Dopasuj idealne oprawki, które posłużą Ci w pracy zdalnej z naszymi specjalistami SunLoox i Loox Galeria Optyki.

_______________________________________________________________________

OKREŚL SWÓJ KSZTAŁT TWARZY

Czy wiesz że...?
_____________

Czysty owal twarzy, z miękką linią podbródka i wyrazistymi kośćmi  policzkowymi. Twarz jest szczupła o właściwych proporcjach. Owal jest najmniej problematyczny przy doborze oprawek, ponieważ można dowolnie kłaść akcenty na różne partie twarzy. Warto jednak zawsze zadbać, aby nie została zachwiana równowaga, a więc twarz nie zostanie nadmiernie poszerzona lub wydłużona. Generalnie należy trzymać się zasady: im
szczuplejsza twarz, tym delikatniejsze oprawki.

Czy wiesz że...?
_____________

Nowe oprawki mogą w szybki sposób odwrócić uwagę od okrągłej twarzy i sprawić, że będzie ona wyglądała na szczuplejszą poprzez optyczne wydłużenie buzi. Przy doborze okularów do okrągłej twarzy, warto kierować się zatem prostokątnym kształtem oprawek. To na co powinno się zwracać uwagę pośród oferty okularów to jak najwęższe szkła, w ciemnych oprawkach. Taki zabieg sprawi, że okrągła twarz stanie się w odczuciu osób trzecich bardziej pociągła i szczupła. Dobrym pomysłem będą też okulary kształcie kociego oka. Wyciągnięte rogi opraw w tym kształcie również powodują osiągnięcie zamierzonego efektu, jakim jest wyszczuplenie okrągłej twarzy poprzez odpowiednio dobrane okulary.

Czy wiesz że...?
_____________

Osoby, o takim kształcie twarzy powinny pamiętać by unikać okularów o ostrych krawędziach, które jeszcze bardziej zaostrzą rysy kwadratowej twarzy – okularami możemy sprawnie złagodzić ostrość twarzy. Dla osób z twarzą kwadratową idealne okażą się okulary okrągłe lub okulary w kształcie owalnym. Dobrym wyborem będą też popularne i ponadczasowe aviatory. Jeśli masz twarz kwadratową – możesz zaszaleć również z różnego rodzaju wzorami, kolorami oprawek o łagodnych kształtach, które skutecznie
odwrócą uwagę od mocno zarysowanej żuchwy.

Czy wiesz że...?
_____________

Dobrze prezentuje się w oprawkach subtelnych, owalnych w drucianych kształtach, który odwróci uwagę od mocno zaznaczonej brody. Radzimy jednak unikać opraw geometrycznych oraz prostokątów i kwadratów. Idealnie sprawdzą się awiatory, lenonki , kocie kształty. Warto postawić na mocno zaakcentowaną górę oprawek okularów, które przyniosą zamierzony i pożądany dla nas efekt. Przykładem takich oprawek są klasyczne okulary Clubmaster.

Więcej informacji na naszym blogu w zakładce dobór opraw

____________________________________________________________________________________________________

#WYRAŹ SIEBIE W OKULARACH PODCZAS WIDEOKONFERENCJI

Twarz o kształcie serca dobrze korespondującą ze stosunkowo wysoką oprawą dla zachowania proporcji twarzy.

Diamentowy kształt twarzy z chłodnym typem urody i lekko uniesioną linię brwi, które zaczynającą się płasko. Metalowa oprawa w kształcie kociego oka, w czarnym Klasycznym kolorze pomaga zachować proporcje i podkreślić walory oblicza.

Owalny kształt twarzy i tzw. rosnący kształt brwi pozwoliłyna dobre dopasowanie okularów typu kocie oko. Klientka prezentuje chłodny typ urody kontrastujący z ciepłym kolorem włosów co nie daje jasno określonego typu urody. Wyraziste okulary pomagają nadać jej konkretny charakter.

______________________________________________________________________________________

DOPASUJ IDEALNE OKULARY DO KOMPUTERA. 100 % PEWNOŚCI Z SUNLOOX

Aby nasze okulary do pracy oraz nauki, były wygodne muszą być dobrane do naszej anatomii. Twoje nowe okulary nie powinny: uciskać okolic uszu oraz nosa ani się zsuwać oraz opierać się na policzkach. Ustalone punkty odniesienia podczas centrowania w salonach Loox Galeria Optyki oraz SunLoox muszą pozostać bez zmian.

W salonach SunLoox i Loox Galeria Optyki z wielką precyzją dopasujemy Twoje okulary zwracając uwagę na aspekt anatomiczny.

 

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SALONACH

Bardzo miła wizyta. Kadra przyjazna i pomocna. Pełen profesjonalizm. Po wielu latach noszenia okularów w końcu udało mi się znaleźć takie, z którymi nie chce się rozstawać. Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Pani Julia o salonie SunLoox Riviera.

Bardzo bardzo polecam ten salon! Noszę okulary od dziecka i nigdy nie widziałam tak profesjonalnej usługi oraz badania wzroku!! Szczególne podziękowania dla p. Mariki - bardzo życzliwa i cierpliwa osoba! Jak do SunLoox Galaxy to tylko i wyłącznie do p. Mariki idźcie. Mi pani doradziła okulary korekcyjne oraz drugą parę słonecznych za pierwszym razem!!! Pan Krystian o salonie SunLoox Janki.

Badanie i podejście do klienta bardzo profesjonalne! Pomoc przy doborze oprawek, sympatyczna obsługa również na najwyższym stopniu. Polecam dla wszystkich. :) Pani Gosia o salonie Loox Galeria Optyki Olsztyn.