Optyk Gorzów Wlkp.

Tradycja naszej marki budowana jest nieprzerwanie od 1993 tym samym od dwudziestu lat dbamy o wizerunek naszych klientów. Doświadczona kadra i najnowocześniejsze technologie zapewniają wykonanie pomiarów z użyciem najnowszych parametrów, które pozwalają na kompleksową ocenę jakości widzenia naszych klientów. Optometryści dbają o profesjonalny dobór szkieł i opraw tak, abyście Państwo cieszyli się nie tylko perfekcyjną jakością widzenia, ale i komfortem noszenia okularów. W Naszej ofercie znajdą Państwo okulary znanych światowych marek jak również krajowych producentów. Wsród nich m.in.: Dsquared2, Escada, Furla, Givenchy, Guess, Harley-Davidson, Police, Tom Ford, Guess by Marciano, Paul Vadim, Victoria Beckham, Thierry Lasry, DITA.

Codziennie przeglądasz się w spojrzeniach innych, poszukując lepszego stylu. SunLOOX proponuje Ci okulary, które staną się Twoim prywatnym lustrem, w którego odbiciu zobaczysz swój nowy, lepszy wizerunek.

ADRES

ul. Przemysłowa 2,
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. 95 714 00 96, 797 001 407
Email: looxgaleria.gorzow@gmail.com
Menedżer: Marcin Łaszczuk

Godziny otwarcia:
Pn-Sb: 9:00- 21:00,
Nd: 10:00 – 20:00

JAK NAS ZNALEŹĆ?

  • parter
Co oferujemy?
W naszym salonie optycznym w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy:
  • profesjonalne badanie ostrości wzroku,
  • ogromny wybór markowych modeli oprawek do okularów i okularów przeciwsłonecznych najnowszych, światowych kolekcji, w tym: Carrera, CH Carolina Herrera, Avanglion, CK Calvin Klein, Ermenegildo Zegna, Escada, Furla, Police, Tommy Hilfiger, Harley Davidson, Silhouette, Polaroid.
  • indywidualnie dobrane do każdego pacjenta soczewki okularowe, zbudowane z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii optymalizacyjnych
  • bogaty asortyment soczewek kontaktowych dziennych i miesięcznych, w tym również wysokiej klasy soczewki kontaktowe iLOOX.