Promocje

Witaj Szkoło!!!

Powracamy do szkoły! Już od 16 sierpnia rusza akcja promocyjna ,,Powrót do Szkoły". Uwaga! Nie tylko dla uczniów, ale również dla naszych nauczycieli, rodziców, przedszkolaków i studentów. Dzięki naszej promocji zaoszczędzisz 100 złotych na okulary korekcyjne. Śpieszcie się drodzy rodzice. Jeśli Twoje dziecko skarży się na słabszy wzrok nie lekceważcie objawów i umówcie się na wizytę u okulisty.

Wyprzedaż

Promocja przy której nie przejdziesz obojętnie! Już dziś rusza wielka promocja na wybrane modele okularów korekcyjnych światowych producentów.

DRUGA PARA ZA 50%

Zapominasz zabrać okulary z pracy? Twoje oprawy nie zawsze pasują do sytuacji, w której chcesz wypaść jak najlepiej? Spotkania służbowe, towarzyskie czy wolny czas z rodziną – chcesz czuć się komfortowo . A może potrzebujesz innej korekcji do samochodu i komputera? Wszystkie te argumenty wskazują, że jest to promocja dla Ciebie.

Soczewki Acuvue 1-Day TruEye oraz Acuvue Oasys

To najnowszej generacji soczewka jednoogniskowa, wyprodukowana przez światowego producenta soczewek kontaktowych Johnson&Johnson. To pierwsze silikonowo -hydrożelowe soczewki kontaktowe, wykonane z najlepszych materiałów przy zaawansowanej technologii. Dzięki wykorzystaniu technologii hydraclear oraz Naraficonu A, łączy w sobie przepuszczalność tlenu nawet do 98% oraz wysoki stopień nawodnienia soczewki.

OKULARY MARKI POLAROID ZA 199 ZŁ

Chronisz swój wzrok przez cały rok. Okulary przeciwsłoneczne, kupujesz zawsze renomowanych firm, dostępnych w salonach optycznych. Terminy polaryzacji oraz filtry UV, nie są Ci obce. To znaczy, że nasza promocja jest dla Ciebie. Zainwestuj w nowe okulary przeciwsłoneczne marki POLAROID za jedyne 199 zł.

PROMOCJA SOCZEWEK „3+1” ILOOX PREMIUM

Uwielbiasz soczewki kontaktowe? W pracy i w domu używasz okularów korekcyjnych, ale są sytuację, że potrzebujesz zdjąć okulary. Uprawiasz sport, szykujesz się na przyjęcia lub lubisz mieć zawsze możliwość wyboru ?

Zapoznaj się z naszą najnowszą, 1 -dniową soczewką silikonowo-hydrożelową!