Fendi to włoski dom mody, który został założony w 1918 roku. Jego twórcami jest nieżyjące już małżeństwo Adele i Edoardo Fendi. W roku 1965 zapieczętowano połączenie Fendich z niemieckim projektantem Karlem Lagerfeldem, który zaprojektował logo FF. W 1966 roku FENDI zaprezentował swoją pierwszą kolekcję futer, zaprojektowaną przez Lagerfelda. Kolekcja osiągnęła natychmiastowy sukces wśród zagranicznych kupców. Dzięki Marvinowi Traubowi, który przedstawił towary w Stanach Zjednoczonych, FENDI ma obecnie ogromny butik na Maddison Avenue w Nowym Jorku. Otwierając sklepy we wszystkich częściach świata, takich jak Dubaj i inne kraje stała się symbolem  luksusu, chętnie sięgają po nią gwiazdy Hollywood, a także biznesmeni i dyplomaci.

FENDI,oferuje kobietom szeroką gamę stylowych okularów. Dzisiaj żadna kobieta nie musi czuć się niezręcznie z powodu ich noszenia. Dziś okulary mogą dodać klasy i stylu, zarówno w pracy, jak i poza nią. FENDI rozumie, że kobiety chcą czuć się dobrze, czuć się kobieco i pewnie przez cały czas. A co może im to dać?  Niezaprzeczalnie stylowy dodatek, który będzie pasował do każdego wyglądu przez cały rok. Dzięki szerokiemu wyborowi kolekcji  okularów FENDI ułatwia każdej kobiecie zachowanie wierności jej indywidualnemu stylowi, a nawet zaakcentowanie go. Cienkie, eleganckie metalowe detale, które są prawie niewidoczne i oferują wszechstronną opcję dla współczesnej kobiety. Są też inteligentne, klasyczne modele, które zyskują nowoczesny akcent dzięki błyszczącym ramkom typu skorupa żółwia. Kobieta ekstrawagancka nie  będzie miała problemu ze znalezieniem odważnej pary, która wyróżni ją i zaznaczy jej obecność.

Okulary przeciwsłoneczne FENDI o niespotykanym stylu są niezbędnym dodatkiem przez cały rok. Jeśli chodzi o ostre, ale eleganckie okulary, nigdy nie możesz się pomylić z FENDI. Dodając akcent do klasycznych kształtów, marka stworzyła najlepszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych oferując wyjątkowy styl łączący doskonałą, jakość i design. Sunglasses to najlepsze akcesoria do stylizacji, które dodają stylu i charakteru każdemu wyglądowi. FENDI idzie o krok dalej, oferując efektowne wzory i ekstrawaganckie wykończenia. Naprawdę spektakularne!

Możesz nosić okulary z dumą, gdy zawierają symbol stylu i klasy FENDI. Są produkowane we Włoszech i oferują 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Nie noś ich jednak tylko w ciepłe dni. Dodają stylu o każdej porze roku. Nie wahaj się wyrazić swojego prawdziwego ja. Ekstrawagancki klimat włoskiej marki modowej znajduje odzwierciedlenie w ich stylowych oprawkach, często z olśniewającymi zdobieniami. Piękna kolekcja obejmuje nowoczesne wzory, w tym ostre metale i odważny octan. Przy tak wielu różnych stylach każda kobieta może znaleźć idealną luksusową oprawę okularów pasujących do jej osobowości i indywidualnego stylu.

Bądź FENDI fantastyczny! Nowa kolekcja FENDI jest już dostępna!

W sieci Sunloox i Loox oraz na sunloox.com