Porsche Design jest jedną z wiodących luksusowych marek w segmencie mody i akcesoriów. Od chwili utworzenia firmy w 1972 roku jej produkty stały się symbolami funkcjonalności, ponadczasowego, minimalistycznego designu i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

Inspiracje z projektu motoryzacyjnego dały impuls do kolekcji Flowing Titanium. Aby zachować typowy wygląd modelu 911, konieczne jest wykonanie ponad 200 etapów produkcji i stemplowania, aby zapewnić trójwymiarowe światło i cień. 100% tytanu (produkowanego w Japonii) i zintegrowane zawiasy sprężynowe zapewniają maksymalną lekkość i elastyczność. Soczewki słoneczne z wyłącznego materiału z poliwęglanu. W 80% produkowane ręcznie.

Performance Ti-namic to seria której impulsem było Porsche 918 Spyder - z charakterystycznym i dynamicznym poborem powietrza. Design zausznika o powierzchni 3D tworzonego za pomocą zaawansowanego technicznie tytanowego tłoczenia. Lekka i dynamiczna konstrukcja oprawy w 100% z tytanu  z elastycznymi zausznikami dla idealnego komfortu noszenia. Anatomiczne wstępnie dopasowane zauszniki z regulowalnymi końcówkami zapewniają idealne dopasowanie. Soczewki słoneczne Porsche są bardzo lekkie i wyjątkowo odporne na uszkodzenia, wykonane  z trwałego Poliwęglanowego materiału

Performance  Carbon Fiber ,zainspirowany technologią motorsportów: nowoczesna, dynamiczna konstrukcja oprawy. Carbon to ultralekki materiał o dużej stabilności. Ta seria cechuje się wysokiej jakości powłoką z włókna węglowego i oferuje doskonałą kombinację stabilności, komfortu noszenia i lekkości. Aby zmaksymalizować korzyści wynikające z naturalnych właściwości włókien węglowych, używamy metalowego rdzenia wykonanego ze stali nierdzewnej, który zapewnia elastyczność i stabilność , końcówki zauszników pokryte sa miękką gumową powłoką dla optymalnego komfortu noszenia  oraz materiał z włókna węglowego dla lekkości i designu.

Performance  Integrated performance , nowoczesna forma z tytanu zapewnia sportowy i ponadczasowy wygląd. Idealnie zintegrowana strefa zawiasu ze stopu pamięci Titanium (SMA), aby stworzyć "efekt pamięci kształtu". Pokryty miękką w dotyku gumą, aby zagwarantować najwyższą funkcjonalność i technicznie luksus w perfekcji. Regulowane końce skroni i anatomiczne, wstępnie dopasowana zauszniki zapewniają idealne dopasowanie.

Flexible Purism bardzo smukły i purystyczny design, który sprawia że są łatwe  w noszeniu. Koncepcja lekkiej oprawy z bardzo cienkiej stali nierdzewnej (jak papier cienka stal nierdzewna). Wysokiej jakości zauszniki z materiału RXP zapewnia wysoką elastyczność i doskonały komfort noszenia. Lekki i solidny, elastyczny i sztywny, kiedy potrzeba. Chodzi o komfort.

CELEBRYCI  W  OKULARACH  PORSCHE  DESIGN